Курси Польської Мови Львів

Польська мова при польському товаристві Білий Орел. Ліцензія Міністерства Освіти і Науки України.Тільки дипломовані викладачі з Польщі та України. 6 років досвіду. Після закінчення навчання - видаємо Сертифікат. Співпраця з освітніми інституціями Польщі.

Групові заняття

teamЛіцензовані групові курси польської мови у Львові при польському товаристві Білий Орел. Тільки дипломовані викладачі з Польщі та України. 6 років досвіду.

Індивідуальні заняття

manЛіцензія Міністерства Освіти і Науки України. Мовний курс. При польському товаристві "Союз Поляків "Білий Орел". Видаємо сертифікат державного зразка.

Літні інтенсиви

Вже зараз Білий Орел Львів / Orzeł Biały Lwów записує на літні інтенсиви! Є ранкові та обідні графіки, від рівня А1 до В1.

Факультативи для дітей

readingФакультативи для дітей  в районах міста - Сихів; Наукова - В.Великого; Чорновола-Варшавська.Постійно організовуємо пізнавальні та едукаційні виїзди в Польщу для наших учнів.

Суботньо-недільна школа

teamСуботньо-недільна школа в Центрі Львова при польському товаристві Білий Орел. Постійно організовуємо пізнавальні та едукаційні виїзди в Польщу для наших учнів.

Підготовка на Карту Поляка

teamБезкоштовна консультація по Карті Поляка. Підготовка до співбесіди в Консульстві. 6 років досвіду. Повний супровід. Мовний курс. При польському товаристві "Союз Поляків "Білий Орел".

Підготовка до навчання у Польщі

teamЛіцензія Міністерства Освіти і Науки України. Співпраця з освітніми інституціями Польщі. Підтримка Генконсульства РП у Львові.

Наші переваги

Ліцензія Міністерства Освіти і Науки України

Центр пройшов процедуру повної державної реєстрації та ліцензування діяльності у сфері освітніх послуг.

Змістовний та перевірений підхід до вивчення мови

Ми викладаємо польську мову понад 6 років та маємо великий досвід у цій галузі. Наш Центр входить в трійку лідерів приватних закладів з вивчення польської мови в Україні. Ми використовуємо програми для вивчення польської мови, розроблені польськими спеціалістами для іноземців та доповнені авторськими розробками наших викладачів.

Сильний та досвідчений викладацький склад

Усі наші викладачі отримали освіту за спеціальністю «викладач польської мови та літератури» в університеті ім.І.Франка або в Польщі. Наші полоністи проходили неодноразове стажування в Польщі та постійно вдосконалюють свої професійні навички,методику навчання. Також в нас працюють досвідчені викладачі з Польщі.

Безкоштовні консультації бажаючих навчатись у Польщі

Щотижня, за попереднім записом, ми проводимо безкоштовні консультації для бажаючих навчатись у Польщі після 9, 11 класів або на магістратурі. Консультації стосуються рекомендацій у виборі навчального закладу, умов поступлення, проживання та інших особливих умов. Також ми надаємо кваліфікований повний спектр послуг,пов’язаних з поступленням від «А»до «Я».

Центр створений при Польському Товаристві

Культурно-Освітній Центр «Білий Орел» створений при товаристві «Союз Поляків» Білий Орел». Це має великий вплив на його діяльність, адже дає можливість нашим учням та студентам долучатись до культурних подій та заходів польської спільноти.

Співпраця з системою освіти у Польщі

Наш Центр співпрацює з Осередком Розвитку Польської Освіти за Кордоном (ORPEG, Варшава), Польським Навчальним Центром (методична допомога для викладачів, Люблін), освітніми фундаціями та університетами. Це дає нам можливість вдосконалювати рівень викладання, залучати викладачів з Польщі в діяльність нашого Центру, використовувати дієві та сучасні методики викладання.

Сертифікат підтверджує пройдений курс

Тривалість навчання для здобуття рівня:

А1 – 60 лекційних годин

А2 – 70 лекціних годин

В1 – 70 лекційних годин

В2 – 70 лекційних годин

Тобто тривалість курсу А1-В1 – це 100 занять по 2 лекційні години. Ми вважаємо, що це мінімальна кількість занять для здобуття рівня В1 і менша кількість не дозволяє цього зробити. Наші випускники успішно підтверджують здобуті рівні ( В1 або В2 ) в польських комісіях різного кшталту, включаючи Державну Комісію з Підтвердження Знання Польської Мови як Іноземної. Нам не відомі випадки, коли би наші випускники після здобуття рівнів В1 або В2, мали би труднощі при вступі чи навчанні в польських ліцеях чи університетах, або на роботі. Тому ми справедливо вважаємо, що Сертифікат, отриманий в Білому Орлі, відповідає фактичним знанням польської мови.

Організація дитячих виїздів до Польщі

Учні нашого Центру у віці до 15 років, незалежно від форми навчання (суботньо-недільна школа, факультативи, курси), мають можливість брати участь в освітньо-пізнавальних поїздках по Україні та Польщі. Часто ці поїздки є тематичними, деякі з них є в рамках міжнародних проектів або за підтримки спонсорів, що дозволяє знижувати вартість (деколи повністю) для учасників. В 2016-2017 навчальному році таких поїздок було 4 (Єнджеюв-Кєльци, Варшава, Щєцин, Дарлово-Гданьськ). 

Безперервна тривалість навчання

Після закінчення пройденого курсу відбувається перехід на наступний рівень.  Найчастіше це відбувається відразу на наступне заняття. Це дозволяє нашим студентам планувати події у своєму житті, для котрих є необхідний відповідний рівень знань мови : навчання або робота у Польщі, співбесіда на Карту Поляка та інші.

Великий вибір форм та графіків навчання

У студента є широкі можливості у виборі форм ( групові, індивідуальні, напівіндивідуальні, факультативи, заняття по скайпу) та графіків ( ранкові, денні, вечірні години, усі дні тижня ( в залежності від форми навчання).

Наші контакти

(098) 203 95 28
orzelbialy@ukr.net

м. Львів, вул. С.Крушельницької 19а/1 (центр)м. Львів, вул. Саксаганського 7 (центр)м. Львів, вул. Дорошенка 19 (центр)м. Львів, вул. Наукова 90, СЗШ № 46 (Наукова-В.Великого)


м. Львів, вул. Варшавська 58, СЗШ № 91 (р-н Чорновола)м. Львів, вул. Антоненка-Давидовича 2, СЗШ № 90 (Сихів)м. Броди, вул. Л. Українки 55