Групові заняття

ПРОЦЕС НАВЧАННЯ ВІДБУВАЄТЬСЯ ПО РІВНЯХ:

(є можливість оплати по перерахунку для юридичної особи)

A1 - початковий рівень вивчення польської мови

Курс А1 включає в себе:

 читання, письмо, правильна вимова польських слів.

На цьому рівні польської мови студенти вивчають: 

  • структуру та фонетичну систему польської мови;
  • граматичні правила: закінчення називного, родового, знахідного, орудного та місцевого відмінків однини і множини іменників та прикметників;
  • теперішній, минулий і майбутній часи дієслів, числівники та застосування їх на конкретних прикладах;

Отримані навички закріплюються за допомогою вправ. Таким чином, через пару місяців, займаючись 3 рази на тиждень і в жодному разі не пропускаючи занять, можна почати говорити на нескладні теми ( моя родина, хобі, подорожі, покупки в магазинах, улюблена їжа, проведення вільного часу і т.д.).

Тривалість курсу – 60 лекційних годин – 30 занять по 90 хв.

Вартість курсу 1850 грн. ( у ціну входить 2 інтерактивних заняття (Speaking Club,Cinema Club)

A2 - середній рівень вивчення польської мови

Курс А2 спрямований:

  • на відточення навиків розмовної мови (отриманих на попередньому рівні А1), що здійснюється шляхом спілкування на більш складні теми (стосунки між людьми, забруднення середовища, туризм, свята та ін.),
  • сприйняття мови на слух та вивчення нових граматичних тем (закінчення називного відмінка множини іменників чоловічоособової форми, ступені порівняння прикметників та прислівників, доконаний та недоконаний види дієслів, умовний спосіб дієслова та ін.).

Заняття проходять в ігровій формі та націлені на розвинення мовних навичок людини, подолання мовного бар'єру у спілкуванні.

Тривалість курсу – 70 лекційних годин – 35 занять по 90 хв.

Вартість курсу 2180 грн,  у носія мови 2730 грн.

( у ціну входить 3 інтерактивних заняття (Speaking Club,Cinema Club).

B1 – високий рівень вивчення польської мови, підготовка для вступу в університети Польщі

Вивчення курсу В1 – мінімальний рівень для поступлення в Польщу. Наші випускники підтверджують здобуті знання в  приймальних комісіях польських університетів. Зокрема, в цьому році, 6 наших випускників рівнів B1 та B2 зробили це в Ягеллонському університеті .

Культурно-освітній центр «Білий Орел» надає доступний та якісний супровід при поступленні після 9-го, 11-го класів та закінчення бакалаврату.

Заняття проводяться в основному в комунікативний формі, де основна мета - це спілкування польською мовою на складні  різноманітні теми.

Тривалість курсу – 70 лекційних годин – 35 занять по 90 хв. В кінці курсу 3-годинне тестування.

Вартість курсу 2280 грн.,  у носія мови 2840 грн.

( у ціну входить 2 інтерактивних заняття ( Speaking Club,Cinema Club).

B2 – просунутий рівень для вступу у деякі університети та нострифікації,отримання звання доцента або професора

Курс B2 проводить тільки носій мови-викладач з Польщі!

Заняття проводяться в основному в комунікативний формі, де основна мета - це спілкування польською мовою на складні  різноманітні теми.

Тривалість курсу – 70 лекційних годин – 35 занять по 90 хв. В кінці курсу 3-годинне тестування.

Вартість курсу 3150 грн. ( у ціну входить 2 інтерактивних заняття ( Speaking Club,Cinema Club)

Графік занять

Графік занять є дуже різноманітним, але умовно його можна поділити на групи з  2-х і 3-х разовими заняттями протягом тижня. 2-х разовий графік це навчання у вівторок-четвер на 15.30, 17.00, та 18.30. При трьохразовому на тиждень відвідування є наступні графіки:

Пн-Ср-Пт  15.30 – 17.00

Пн-Ср-Пт  17.00 - 18.30

Пн-Ср-Пт  18.30 – 20.00

Вт-Чт 17.00 – 18.30, Сб 10.30 -12.00

Вт-Чт 18.30 – 20.00, Сб 12.00 -13.30

Ранкова група  пн-ср-пт на 9:00  
Вечірня група  пн-ср-пт на 20:00

Групові заняття з польської мови – це основна форма навчання в нашому Центрі, котрий має ліцензію Міністерства Освіти  та Науки України. Заняття проходять за адресами  С.Крушельницької 19а, Дорошенка 19, Саксаганського 7 в групах по 10 – 12 осіб. В основі навчання програми, розроблені в Польщі для іноземців, доповнені додатковими матеріалами та авторськими розробками наших викладачів. До речі, наші викладачі – це дипломовані спеціалісти з викладання польської мови та літератури, мають університетську освіту та регулярно підвищують кваліфікацію, в т.ч. у Польщі. Також залучаються викладачі з Польщі.

Тривалість заняття – 90 хв. ( 2 спарені лекційні години)

Процес навчання відбувається по рівнях. Неможливо займатися на рівні А2, не володіючи рівнем А1. Тому при записі на бажаний рівень, якщо він не А1, потрібно пройти безкоштовне тестування на визначення рівня володіння мовою. Після закінчення певного курсу проводиться тестування, на підставі якого видається відповідне Свідоцтво Державного зразка.

 

НАШІ ВИКЛАДАЧІ-ПОЛОНІСТИ