Замовте розмову з менеджером

ПІСЛЯ 9 КЛАСУ

Навчання після отримання неповної середньої освіти в Польщі учні продовжують в професійних школах, ліцеях та технікумах.

ПІСЛЯ 11 КЛАСУ

Абітурієнтом вищого навчального закладу в Польщі може стати кожен, хто отримав повну середню освіту.

МАГІСТРАТУРА

«Білий Орел» займається комплексним супроводом абітурієнта та допомагає обрати вуз, правильно підготувати пакет документів.

Щороку зростає кількість українців, котрі бажають навчатися за кордоном. Безумовним лідером серед країн, які обирають абітурієнти для навчання, є Польща. Серед потоку поступаючих до вишів Польщі можна виділити два основних:

 • ті, хто розпочинає навчання після школи та поступає на перший курс та
 • ті, хто вже здобув вищу освіту в Україні та бажає отримати вищу освіту другого ступеню (магістратура).

Наш Центр має партнерські відносини з багатьма польським вищими навчальними закладами як приватної, так і державної форми власності.

Абітурієнту, що звернувся до нас, ми допомагаємо:

 • обрати навчальний заклад
 • отримати всю інформацію стосовно поступлення (реєстрація та реєстраційні збори, перелік необхідних документів, форма перекладу цих документів (звичайний, нотаріальний, апостиль), розмір оплати (для платної форми навчання), наявність та бронювання місць в гуртожитку)
 • провести процедуру рекрутації (телефонний, електронний та поштовий документообіг необхідний для вступу)
 • допомога у виробленні студентської візи (для тих, хто буде зачислений на стаціонарну форму навчання)

Наш Центр має партнерські відносини з багатьма польським вищими навчальними закладами як приватної, так і державної форми власності.

«Білий Орел» – якісне навчання мови та підготовка до вступу у ВНЗ Польщі!

Кількість українців, що бажають здобувати освіту за кордоном, зростає щороку. Найчастіше абітурієнти обирають Польщу. Випускники іноземних ВНЗ по закінченню отримують диплом європейського зразка, що дає право на працевлаштування в будь-якій країні ЄС без додаткового підтвердження кваліфікації.

Освіта в Польщі – це реальність

Важливою перепоною навчання в Польщі для українців є незнання мови цієї країни. Наш культурно-освітній центр «Білий Орел» працює при польському товаристві. Ми навчаємо  польської мови з 2011 року. Здійснюємо комплексну підготовку абітурієнтів до вступу у іноземні ВНЗ. Запрошуємо на курсову підготовку такі категорії вступників:

 • Абітурієнтів, які отримали середню освітув Україні  та вступають на перший курс польського навчального закладу.
 • Людей, бажаючих отримати другу вищу освіту(магістратуру) в Польщі.
 • Дітей 10 – 14 років для вивчення мови на базі мовних таборів. В ігровій формі діти навчаються та готуються до вступу.
 • Претендентів на отримання Карти Поляка. Ми навчаємо мови на рівні А1 – В1. Важливо пам’ятати, що «Білий Орел»  – не оформлює Карту Поляка!
 • Здійснюємо підготовку  підприємців, що бажають в майбутньому розширити сферу інтересів та укласти угоди з польськими партнерами.

    Центр «Білий Орел» співпрацює з приватними та державними іноземними освітніми закладами. З нами освіта в Польщі для українців стала ще доступнішою!

Ми використовуємо найсучасніші методики навчання, мультимедійне забезпечення  навчального процесу, використовуємо персональний підхід до кожного учня. В нашому Центрі надаються такі послуги:

 • Індивідуальне навчання.
 • Заняття в міні-групах.
 • Онлайн-навчання для студентів , які не мають змоги перебувати у Львові з причин зайнятості.
 • Підготовка до ЗНО, міжнародного тестування.
 • Підготовка претендентів на отримання Карти Поляка.

Окрім послуг з вивчення польської мови наш культурно-освітній центр  здійснює підготовку абітурієнтів до вступу у ВНЗ Польщі та допомагає обрати заклад.

Детальніше про наш центр:

 • «Білий Орел» – найбільший культурно-освітній центр в Західній Україні та один  серед  двох найбільших в країні.
 • Ми працюємо, щоб зробити  навчання в Польщі ще доступнішим. Відкрити перспективи отримання освіти за кордоном для українських вступників.
 • Курсова підготовка проходить у  п’яти локаціях Львовата одній в м. Броди.
 • Співпрацюємо з польськими закладами освіти. Наші викладачі регулярно проходять перепідготовку в Польщі. Залучаємо іноземних спеціалістів до викладання в нашому центрі. Використовуємо сучасний,науковий та дидактичний матеріал.
 • Гарантуємо високі знання та успішне складання Польського державного сертифікаційного іспиту. Наші випускники в 100% випадків підтверджують високий рівень успішної здачі Сертифікаційного іспиту.
 • Навчаємо польської мови на рівні А1 – В1.

Сертифікати, які отримують наші учні, повністю відповідають рівню отриманих знань.

Окрім якісного навчання наші  випускники отримують високий сервіс, а саме – повний супровід абітурієнта під час вибору ВНЗ та вступу до нього. Безкоштовні консультації при оформлені Карти Поляка. Учні до 16 років приймають участь в туристично-навчальних поїздках та культурних подіях.

 У культурно-освітньому центрі «Білий Орел» викладають справжні  знавці своєї справи, професіонали. З метою підвищення професійного рівня знань вони кілька разів на рік стажуються в Польщі та Україні. Таким чином забезпечується високий рівень навчання.

Наші досягнення

«Білий Орел» працює усього 8 років. За короткий проміжок часу ми розширилися до 5 локацій, де проходить  курсова підготовка  Реалізували понад 100 освітніх проектів, випустили більше 2000 учнів, які успішно продовжили навчання за кордоном (Польща та інші європейські країни) та отримали Карту Поляка.

Якщо Ви не знаєте, як вступити  у навчальний заклад Польщі, отримати диплом європейського зразка, звертайтесь в «Білий Орел». Ми застосовуємо комплексний підхід до навчання, розповідаємо про особливості законодавства та правил проживання в Польщі. З нами Ви будете ефективніше вести бізнес, швидше отримаєте гарні результати.

Отримати детальну інформацію, дізнатися вартість  перебування у мовних таборах, вартість навчальної програми можна, зателефонувавши менеджерам центру за номером 38 (098) 203-95-28. Зареєструватися на обраний курс можна прямо на сайті.