Замовте розмову з менеджером

Багато хто зі студентів українських вузів замислюється, чи зможе він знайти роботу за своїм фахом після навчання? На скільки здобуті знання будуть йому насправді корисними? Про це детальніше у відео, а зараз ми розглянемо саму процедуру навчання на магістратурі в Польщі.

Переваги

 1. Випускник польської магістратури отримає європейський диплом, котрий відкриває нові можливості на території Європи.
 2. Наявність польського диплому звільняє від вироблення дозвільних документів для легальної праці за фахом на території Польщі.
 3. Якість самої освіти. В хорошому вузі на вас чекає сучасна програма, прив’язана до того, що відбувається в даній галузі сьогодні, а не позавчора.
 4. Практика. Більшість студентів мають багато практичних занять, найчастіше в реально діючих підприємствах.
 5. Можливість легально працювати для студентів стаціонару (не більше 4 годин в день).

Умови вступу

 1. Наявність диплому бакалавра. (В Польщі бакалаврат – це вища освіта І ступеню).
 2. Позитивне рішення приймальної комісії про те, що предмети, котрі студент вивчав в Україні та обсяг цього навчання задовольняють вимоги до студентів, котрі бажають продовжити навчання на магістратурі. Деколи, щоби переконатися в тому, що студент зможе розпочати таке навчання, проводиться тестування або співбесіда.
 3. Правильно підготовлений пакет документів для вступу (Може відрізнятися в залежності від вузу, але, як правило, в нього входить закордонний паспорт, присяжний переклад апостильованого диплому та додатку до диплома про закінчення вищої освіти І ступеню, медична довідка з карткою щеплень, оплата рекрутаційна за розгляд документів, додаткові анкети та формуляри самого вузу, фото, інше).
 4. Знання польської мови на рівні В2, підтвердженої сертифікатом.
 5. При вступі без Карти Поляка – оплата за перший семестр або рік навчання.

Для більшості вузів цього буде достатньо. У разі позитивного рішення приймальної комісії абітурієнт отримує підтвердження про зарахування. Це підтвердження є основним документом для вироблення студентської візи, та дає можливість домовлятися про місце в гуртожитку (при його наявності).

«Білий Орел» займається  комплексним супроводом абітурієнта та допомагає обрати вуз, правильно підготувати пакет документів для вступу, навчити студента польської мови до рівня В2, зробити апостилі та присяжні переклади дипломів, сформувати та оплатити рекрутаційний внесок, виготовити студентську візу та домовитися про місце в гуртожитку.

Якщо Ви бажаєте детальніше порозмовляти з нами на ці теми – заповніть форму справа. Наш менеджер зателефонує до Вас та узгодить час безкоштовної консультації, яка може бути як в нашому офісі у Львові, так і он-лайн.

Замовте розмову з менеджером:

«Білий Орел»: якісна післядипломна освіта в Польщі – це реально!

Випускники українських ВНЗ часто бажають продовжити навчання за кордоном і отримати диплом європейського зразка. Це відкриває перелік можливостей для працевлаштування в країнах Євросоюзу та гарні кар’єрні перспективи в майбутньому. Культурно-освітній центр «Білий Орел» здійснює підготовку претендентів для отримання другої вищої освіти в Польщі та магістратури в ВНЗ. Ми проводимо навчання на курсах польської мови. Видаємо сертифікати про знання польської на рівні А1 – В2.

Чим корисне навчання в магістратурі Польщі?

 • Висока якість освіти. Навчальні програми постійно вдосконалюються відповідно до прогресивних змін в обраній галузі.  
 • Випускники польських ВНЗ отримують дипломи європейського зразка.
 • Після закінчення університету зникає необхідність в оформленні дозвільних документів для роботи в країнах ЄС.
 • Практика. Студенти під час навчання в магістратурі проходять практику на підприємствах, які часто запрошують на роботу випускників.
 • Студенти стаціонарної форми навчання мають право легально працювати в Польщі (4 години на день).

Культурно-освітній центр «Білий Орел» активно співпрацює з польською общиною. Ми розробили понад 100 навчальних програм. Здійснюємо підготовку випускників українських шкіл та ВНЗ для вступу в навчальні заклади Польщі.

Основні види діяльності центру:

 • Підготовка до вступу в ліцеї, технікуми, університети, для отримання другої вищої освіти та магістратури.
 • Навчання польської мови для отримання Карти Поляка.
 • Вдосконалення рівня польської для бізнесменів, що бажають розширити сферу підприємницької діяльності на країни Європи.
 • Оффлайн та онлайн-підготовка курсантів.

Обрати необхідний курс та зареєструватися для вивчення польської мови Ви зможете  на сайті культурного центру. Якщо у вас залишилися питання щодо отримання післядипломної освіти в Польщі, навчання в магістратурі, Ви не знаєте, як поступити у польський ВНЗ, телефонуйте нашим менеджерам за номером +38 (098) 203-95-28.

Переваги співпраці з нами:

 • «Білий Орел» є найбільшим центром з підготовки вступників в польські ВНЗ на території Західної України, а також другим за масштабами на всій  території Україні.
 • За час роботи ми надали якісні знання більш ніж 2000  випускникам курсів.
 • Розробили більше 100 різних навчальних програм.
 • У м. Львіврозташовано 5 локацій з метою  підготовки вступників та вивчення польської мови.
 • Ще одна локація розташована в м. Броди.
 • Наші викладачі декілька раз на рік проходять перепідготовку в українських та польських закладах освіти. Рівень знань у нас дуже високий.
 • Після закінчення всі учні складають іспит на знання мови та отримують відповідний сертифікат.
 • Отриманий документ на 100% достовірно демонструє рівень знань.
 • Наші  випускники отримують професійний супровід при виборі ВНЗ для вступу та під час підготовки пакету документів.
 • Ми допомагаємо отримати Карту Поляка, але не займаємося її оформленням.

 

З нами магістратура в Польщі для українців стала набагато доступнішою. Зареєструватися на курс та дізнатися вартість  навчання Ви зможете за телефоном та на сайті центру. Зробіть перший крок до втілення європейської мрії, отримайте якісні знання в Культурно-освітньому центрі «Білий Орел».