Замовте розмову з менеджером

Багато хто зі студентів українських вузів замислюється, чи зможе він знайти роботу за своїм фахом після навчання? На скільки здобуті знання будуть йому насправді корисними? Про це детальніше у відео, а зараз ми розглянемо саму процедуру навчання на магістратурі в Польщі.

Переваги

  1. Випускник польської магістратури отримає європейський диплом, котрий відкриває нові можливості на території Європи.
  2. Наявність польського диплому звільняє від вироблення дозвільних документів для легальної праці за фахом на території Польщі.
  3. Якість самої освіти. В хорошому вузі на вас чекає сучасна програма, прив’язана до того, що відбувається в даній галузі сьогодні, а не позавчора.
  4. Практика. Більшість студентів мають багато практичних занять, найчастіше в реально діючих підприємствах.
  5. Можливість легально працювати для студентів стаціонару (не більше 4 годин в день).

Умови вступу

  1. Наявність диплому бакалавра. (В Польщі бакалаврат – це вища освіта І ступеню).
  2. Позитивне рішення приймальної комісії про те, що предмети, котрі студент вивчав в Україні та обсяг цього навчання задовольняють вимоги до студентів, котрі бажають продовжити навчання на магістратурі. Деколи, щоби переконатися в тому, що студент зможе розпочати таке навчання, проводиться тестування або співбесіда.
  3. Правильно підготовлений пакет документів для вступу (Може відрізнятися в залежності від вузу, але, як правило, в нього входить закордонний паспорт, присяжний переклад апостильованого диплому та додатку до диплома про закінчення вищої освіти І ступеню, медична довідка з карткою щеплень, оплата рекрутаційна за розгляд документів, додаткові анкети та формуляри самого вузу, фото, інше).
  4. Знання польської мови на рівні В2, підтвердженої сертифікатом.
  5. При вступі без Карти Поляка – оплата за перший семестр або рік навчання.

Для більшості вузів цього буде достатньо. У разі позитивного рішення приймальної комісії абітурієнт отримує підтвердження про зарахування. Це підтвердження є основним документом для вироблення студентської візи, та дає можливість домовлятися про місце в гуртожитку (при його наявності).

«Білий Орел» займається  комплексним супроводом абітурієнта та допомагає обрати вуз, правильно підготувати пакет документів для вступу, навчити студента польської мови до рівня В2, зробити апостилі та присяжні переклади дипломів, сформувати та оплатити рекрутаційний внесок, виготовити студентську візу та домовитися про місце в гуртожитку.

Якщо Ви бажаєте детальніше порозмовляти з нами на ці теми – заповніть форму справа. Наш менеджер зателефонує до Вас та узгодить час безкоштовної консультації, яка може бути як в нашому офісі у Львові, так і он-лайн.

Замовте розмову з менеджером: